Nejčastěji požadujete

Naprostá většina našich klientů se na nás obrací s prosbou o pomoc při předlužení, kdy jsou
pro ně splátky všech úvěrů a půjček již neúnosné, a rádi by sloučili všechny nevýhodné,
mnohdy předražené půjčky v jeden výhodný úvěr, pokud možno s delší dobou splatnosti.

Dalším, velmi žádaným finančním produktem je možnost přeúvěrování stávajícího úvěru
na nemovitosti, který si vzal klient ve finanční tísni, a který pro něj není výhodný.

Samozřejmostí jsou nebankovní půjčky pro podnikatele, a dále jako jediní nabízíme kontokorent pro podnikatele. O tento typ nebankovní půjčky mohou žádat i začínající podnikatelé, kteří ještě nemohou doložit daňové přiznání.

Ať jste zaměstnanec, nebo podnikatel (a to i začínající), můžete vybírat z následujících finančních produktů:

Americká hypotéka

Americkou hypotéku nabízejí i banky. Avšak v případě, že byste chtěli žádat o americkou hypotéku v bance, musíte počítat s tím, že banka vždy nahlédne do registrů BRKI a NRKI,
a v případě, že jste měli někdy u nějaké půjčky opožděné splátky, bude Vaše žádost o úvěr zamítnuta. Navíc i toto zamítnutí bude do registru zapsáno, a tuto skutečnost uvidí
samozřejmě i ostatní banky. Je tedy zbytečně zkoušet "štěstí" v jiné bance.

Doplňující informace

Členy registru Solus nejsou pouze nebankovní společnosti, ale bohužel i většina bank.
Pokud jste tedy měli někdy opožděné splátky u nebankovních společností: Cetelem, Essox,
Home Credit apod., je jisté, že je tato negativní skutečnost uvedena s Vašimi údaji v registru Solus. Pokud víte, že jste měli v minulosti pozdní splátky u bank např.: ČSOB, KB, Raiffeisen BANK, GE Money Bank, Equa bank, mBank, Hypoteční banka, ZUNO, atd., budete mít negativní záznam nejen v bankovním registru (BRKI), nebankovním registru (NRKI), ale i registru Solus!
V Solusu budete mít bohužel negativní zápis i v případě, že jste se někdy zpozdili s úhradou faktury u některého mobilního operátora (členy registru Solus jsou všichni operátoři v ČR!),
dále pokud jste měli někdy pozdní úhradu leasingu automobilu (např. u společnosti Vltavín leas, VB Leeasing, apod.), ale i u společností CCS, obchodním řetězci MAKRO, či energetické společnosti RWE, atd. atd.

Jaké výhody Vám u produktu Americká hypotéka nabídneme my

V naší nabídce najdete finanční produkt americká hypotéka, u které nám občasné opožděné splátky u kteréhokoli bankovního či nebankovního subjektu, nevadí. Zvláště, pokud chcete peníze z poskytnutého úvěru použít právě na sloučení jiných půjček, které jste si vzali
v minulosti, a které jsou pro Vás nevýhodné. Důležité pro nás je, že se svou finanční situaci snažíte řešit. Peníze však můžete použít na cokoli potřebujete, dle Vašeho uvážení a potřeb.

Požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti si můžete zvolit v online kalkulačce.

Pokud chcete peníze využít hlavně na sloučení jiných, zbytečně drahých krátkodobých půjček, pak je pro Vás ideální produkt konsolidace půjček.

Konsolidace půjček

Konsolidaci půjček nabízejí i banky. Ale... Je jedno o jaký typ půjčky v bance žádáte.
Banka si bude ověřovat vaši platební historii vždy! Taktéž musíte počítat s tím, že po vás bude požadováno Potvrzení o výši příjmu od vašeho zaměstnavatele či daňové přiznání. Pokud vám zaměstnavatel nepotvrdí příjem, který bude svou výší dostatečný pro Vámi požadovanou výši úvěru, nebo máte účelově optimalizované daňové přiznání, máte stejný problém, jaký byl popsán u americké hypotéky. Banka Váš úvěr zamítne.

Naše společnost u žádného z námi nabízených finančních produktů do registrů nenahlíží, tzn.
ani u konsolidace půjček. Doložení daňového přiznání taktéž nepožadujeme.

Podrobnější informace najdete na stránce Konsolidace půjček, potřebnou výši úvěru včetně doby splatnosti si můžete navolit v naší online kalkulačce.

Vyplacení zástav

Vzali jste si v minulosti úvěr, u kterého Vám byly sděleny nějaké podmínky a dnes je vše jinak? Byl Vám slibován úplně jiný úrok, než jaký máte ve smlouvě a RPSN se blíží 100%?

Máte opožděnou splátku a věřitel Vám vyhrožuje, že Vás o nemovitost připraví? Bojíte se každého rána, kdy zazvoní u Vašich dveří exekutor či nějací vymahači? Chcete opět usínat
s klidným vědomím, že si nikdo nedělá zálusk na Vaši nemovitost?

Váš nevýhodný úvěr přeúvěrujeme, a to za bezkonkurenčních podmínek! V naší online kalkulačce vyberte produkt Vyplacení zástav, dále si zvolte požadovanou výši úvěru a dobu splatnosti, a ihned můžete vyplnit žádost o půjčku. Pak už jen buďte na příjmu, do 24 hodin
Vám budeme volat!

Půjčky bez registru

Námi nabízený finanční produkt Půjčky bez registru je určen pro všechny žadatele, kteří
si jsou jisti, že mají záznam v bankovním registru, a tedy ví, že nemá smysl se ani pokoušet žádat o půjčku ve kterékoli bance. Stejně tak je tato půjčka určena pro klienty, kteří měli
občas opožděné splátky u nebankovních subjektů, a tedy mají negativní zápis i v registru
Solus. V tomto případě je zbytečné žádat o úvěr konkurenční poskytovatele nebankovních půjček. Pro nás není negativní záznam ve kterémkoli z uvedených registrů důvodem
pro zamítnutí půjčky.

V online kalkulačce zvolte Půjčky bez registru a vyberte si výši půjčky, kterou potřebujete.
Půjčit si můžete až 30 000 000 Kč (až 80 % hodnoty Vaší nemovitosti), a taktéž si můžete
v uvedené kalkulačce zvolit dobu splatnosti, a to třeba až 20 let! Samozřejmostí je možnost předčasného splacení. Ihned se Vám zobrazí výše měsíční splátky, a Vy si tak můžete sami vybrat výši půjčky i dobu splatnosti přesně dle Vašich představ, finančních potřeb a přání.

I tento typ nebankovní půjčky je neúčelový. Peníze můžete využít na cokoli!

Více informací najdete na stránce Půjčky bez registru.

Půjčka pro podnikatele

V tomto případě se jedná o nebankovní neúčelový úvěr, avšak nebankovní, to znamená, že ani u této půjčky nenahlížíme do bankovního registru. Nepožadujeme ani doložení DP, tzn. daňového přiznání. Vzhledem k této skutečnosti mohou o tuto půjčku žádat i začínající podnikatelé. Dokonce i ti, kteří mají živnostenský list třeba i první den! V den, kdy Vám bylo přiděleno IČ, můžete u nás o tuto nebankovní půjčku ihned zažádat!

Jak již bylo zmíněno, jedná se o úvěr bezúčelový, to znamená, že peníze z vyplaceného úvěru můžete použít na cokoli dle vcašich potřeb. Můžete si například doplatit jiné půjčky a úvěry, které pro vás nejsou výhodné, rozšířit vaše podnikání, koupit nové počítače, auta atd. Je to jen na vás.
Požadovanou výši úvěru si můžete zvolit v online kalkulačce. Doba splatnosti je u tohoto typu úvěru nastavena na 20 let, s možností předčasného splacení úvěru kdykoli. Maximální výše úvěru je u tohoto produktu 50 000 000 Kč. Pokud potřebujete částku pouze do výše 7 000 000 Kč s dobou splatnosti až 20 let, vyberte si jakýkoli z našich dalších typů úvěrů na stránce www.nebankovnikonsolidace.cz.

Podrobnější informace o nebankovním úvěru pro podnikatele najdete na stránce Půjčka pro podnikatele.

 

Ve všech případech si můžete na stránkách www.nebankovnikonsolidace.cz zvolit
v online kalkulačce typ produktu, následně výši splátky a dobu splatnosti, a v případě zájmu
pak už jen vyplnit žádost o půjčku. Maximálně do druhého dne Vás budeme kontaktovat!

 


Žádné provize či odměny!

Pro naše klienty pracujeme zdarma! U všech uvedených nebankovních půjček nejsou našim klientům účtovány absolutně žádné poplatky!


 

Spotřebitelské úvěry (dle zákona č. 257/2016 Sb.), a dále pak malé půjčky a mikropůjčky neposkytujeme, ani nezprostředkováváme.