Ochrana osobních údajů

Velmi dobře si uvědomujeme, jak jsou pro Vás Vaše osobní údaje cenné a proto je pro nás ochrana Vašich osobních údajů naprostou samozřejmostí!

Jsme registrovaní správci osobních údajů

Vždy ctíme příslušné zákony, a proto je provozovatel stránek dle § 16 zákona č. 101/2000 Sb. zapsán v Registru zpracování osobních údajů, vedeném Úřadem pro ochranu osobních údajů, a to pod registračním číslem 00079110.

Registraci lze ověřit na stránkách ÚOOÚ v sekci Registr zpracování osobních údajů, v detailu Zaregistrovaná zpracování, kde v záložce Vyhledávání zadáte do prvního pole výše uvedené registrační číslo.

 

 

aws  

Vaše data v bezpečí na AWS

V lednu 2014 jsme data všech našich klientů přesunuli na špičkové servery Amazon Web Services (AWS) mezinárodní společnosti Amazon.com, Inc.
Přesto, že naše servery jsou taktéž na špičkové úrovni, větší bezpečnost, než AWS snad již nelze nabídnout.

Data našich klientů již nejsou od 1.1.2014 uložena na serverech ČR a jejich ztráta
či dokonce jakékoli zneužití je absolutně nemožné. Současná technologie cloudu je díky
kvalitním šifrovacím protokolům na úrovni internetového bankovnictví.
Profesionálně zabezpečeným a plně zálohovaným datovým centrům poskytuje záruky ochrany dat na takové úrovni, které by si většina i větších firem nikdy nemohla nákladově dovolit.

Veškerá data našich klientů zabezpečuje jedna z největších a nejmodernějších IT infrastruktur
na světě Amazon Web Services. Data centra AWS představují světovou špičku v oblasti fyzického i softwarového zabezpečení, umožňující odolat i kritickým situacím jako jsou živelné pohromy, masivní hackerské útoky nebo energetické havárie. Samozřejmostí jsou pravidelné zátěžové a penetrační testy.

Zabezpečení a ochrana osobních údajů našich klientů je pro nás absolutní prioritou, a proto jsou kromě fyzického zabezpečení veškerá data přenášena šifrovanou komunikací, která je využívána např. u internetového bankovnictví.

Věděli jste, že podle posledního průzkumu je cloud Amazonu větší, než cloudy Googlu, IBM
a Microsoftu dohromady? Vychází to z posledních čísel analytické firmy Synergy Research Group.


 

Úvěry jsou poskytovány v souladu se zákonem č. 257/2016 Sb. o spotřebitelských úvěrech. Neposkytujeme radu dle § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.